Specialista zákaznické podpory v bance

Česko, Praha, hlavní město, PrahaBusiness Processes & Operations

Popis pozice

Jako Specialista/-ka Operations budete našim klientům a partnerům radit a zodpovídat nejrůznější provozní dotazy typu jak dokončit žádost o úvěr nebo kdy a kolik je potřeba uhradit v rámci měsíční splátky. Budete se zabývat úvěrovou dokumentací, jejím posuzováním, změnami v nastavení produktů v našich systémech, odchozími úhradami partnerům a příchozími od klientů ale i upozorňováním těch, kteří zrovna zapomenou.

Těšíme se na kolegyni či kolegu s prozákaznickou orientací, se zodpovědností týmového hráče, pro kterou/kterého nebude problém, že nebude fungovat v zajetých kolejích. Nejsme totiž korporace, kde jsou lidé čísly. U nás má každý příležitost kdykoliv říct, jak věci dělat lépe.

Co u nás budete dělat

  • Komunikovat s našimi klienty i partnery a řešit s nimi jejich dotazy ohledně našich produktů nebo systémů (mailem i telefonicky)
  • Účastnit se verifikačního a rozhodovacího procesu v rámci poskytování spotřebitelských úvěrů
  • Pomáhat s back-office, například tak, že ověříte změny v úvěrových smlouvách, zkontrolujete příchozí a odchozí platby nebo mrknete na dokumentaci, že ji máme řádně zpracovanou

A hlavně počítáme s tím, že nám aktivně pomůžete stavět nové procesy nebo navrhnete, co by se dalo pro naše klienty dělat jinak a lépe. :-)

Na co se u nás můžete těšit

  • Menší prima kolektiv a otevřenou komunikaci (i se šéfem :-) )
  • Být u něčeho nového a kreativního a aktivně tvořit
  • Pet-friendly office
  • Možnost práce z domova
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Notebook a mobilní telefon
  • Plat 40 tisíc Kč hrubého + měsíční bonusy až dalších 10 tisíc Kč

Požadavky na tuto pozici

  • Rádi komunikujete s lidmi a máte v tomto oboru praxi (zákaznický servis, vymáhání pohledávek, recepce atp.)
  • Jste týmový hráč/-ka
  • Nehledáte zajeté koleje korporace, a naopak chcete se podílet na budování něčeho nového
  • Domluvíte se anglicky (stačí trošku) nebo si v angličtině dokážete něco přečíst
  • Víte, co je v Excelu kontingenční tabulka, umíte vyfiltrovat data a znáte i další produkty MS Office (Word, PowerPoint)
  • Máte min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Máte akreditaci od ČNB pro distribuci finančních produktů dle spotřebitelského zákona (výhodou)
Inbank